18. 1. 2013

18. ledna 2013 v 7:00 | Meggie♥
Je to něco jako... ehm deník? :D Né až tak docela je to spíše něco jako vyzpovídání :D
(Tyhle žvásty nemusíte vůbec číst ;) )

< Obrázek neberte osobně :DD >
Nebudu si stěžovat jak mám příšerný život- popravdě můj život miluju. Občas se objeví nějaký problém, ale ten se dřív nebo později nějak vyřeší :) Jde tu spíše o takové ty maličkosti s kterými se snažím nějak poprat... chci zhubnout! Dřív jsem si myslela, že nejsem nějak kdovíjak tlustá, že mám prostě jen nějaký (ne)dostatek. Svého obřího zadku jsem si všimla až při focení na tablo, když jsem viděla fotky kde jsem z boku dost mě to překvapilo, protože zrdcadlo mi říká něco jiného :D Teď se snažím nějak normálně jíst, když mi někdo ve škole nabídně nějakou dobrotu tak prostě slušně odmítnu. Každý den se snažím skákat na míči a posilovat nevím jestli to pomůže ale i tak, za pokus to stojí. Další, o něco větší problém, je střední škola! Vysvědčení na pololetí je pro mě hodně důležité, ale nevím jestli to dopadne až tak dobře :/ Chci jít na gymnázium a potřebuju dobré známky. Dneska jsme psali písemku z matiky. Otázky se za danou dobu nedaly zvládnout půlka třídy si písemku rychle dopisovala ještě o přestávku a druhá půlka to vzdala a šla na další hodinu :D Čeká mě ještě písemka z češtiny a pár mini-testů z ostatních předmětů :) Další věc je, že nevím co se mnou bude :D Vůbec netuším, jakým směrem se chci vydat. Netuším, co chci dělat za povolání mám nějakou představu ale... :D To jsou takové ty dětské věci :D (nemyslím zrovna to, že bych chtěla být princezna :DD )
Nic mě nebaví :( není to nějak bůhví jak velký problém ale i tak... já vím že všichni v životě dělají věc, které je nebaví ale já prostě mám spoustu věcí, které mě baví ale nemůžu nebo je prostě z nějakého důvodu nechci dělat :)
Zajímá mě móda, ale některé věci nemůžu nosit kvůli mému mega zadku, kdybych zhubla (což pochybuji) bylo by všechno o mnoho lepší :)) Možná je tu také nějaký kluk :D... nebudu se tady o něm rozepisovat, když o něm sama moc pravdivých věcí nevím... :))
To je konec mého článku! :D Doufám že zítra vymyslím nějaký jiný článek, který by mohl i někoho zajímat :D
 


Komentáře

1 Natali Natali | Web | 19. ledna 2013 v 20:42 | Reagovat

Napsala si to moc hezky :) Neboj,určitě zhubneš.Já teda s váhou problém nemám,spíš chci přibrat :DD) Asi je lehčí přibrat,ale  já kdyby jsem snědla všechno co existuje za jídlo,tak stejně nepřiberu :DD Mám to prostě tak... Dám si tě  do favourite na blogu :)

2 jana-janishka jana-janishka | Web | 20. ledna 2013 v 18:34 | Reagovat

Ahoj,dáš mi prosím hlas pro jana-janishka?
Tady: karinka28.blog.cz/1301/soutez-o-sperk-kdo-se-stane-vitezem
Předem mockrát děkuju a hlas ti klidně oplatím!
A promiň za reklamu!
PS:Máš pěkný blog!

3 Klára Klára | Web | 21. ledna 2013 v 20:38 | Reagovat

Já bych tu váhu moc neřešila, přece jenom změnit se najednou může úplně všechno, ale jestli chceš zhubnout, tak ti přeju hodně štěstí :) A s tim gymnáziem ti budu držet palce! Já jsem šla rovnou z pětky na osmiletý a nelituju. Je to tam fakt o hodně lepší než na základce (i když teď už je to vlsatně jedno...) Každopádně neboj, to zvládneš :)

4 Barbara Barbara | Web | 22. ledna 2013 v 22:02 | Reagovat

Ahoj ! Nebudeme přehánět, žít bez tabletu se rozhodně dá :-D (ale ne moc dobře :-DD) Rozhodně bych do něj být tebou šla, uvidíš, že tě to mile překvapí, podle mého názoru je blbost utrácet za to 10000 kč, ale ty 3000 je optimální cena :-) Můj tablet se jmenuje MANTA POWER TAB. Možná tě zlákají i tablety go clever, ale pozor ! Ty nekupovat ! Kamarádka ho má a zapíná se jí 10 minut, když je vybitý, chce to čekat tak 45 minut a pak ti to teprve oznámí, že tablet je vybitý, někdo je s ním spokojený, možná že kamarádka je ojedinělý případ :-)

5 Meggie Meggie | Web | 29. ledna 2013 v 13:44 | Reagovat

Jsem na gymnáziu a jsem opravdu spokojená! Taky ještě nevím co budu dělat, ikdyž představu mám, bavilo by mě něco kolem designu:)) Ale jinak držím palce ať se na gympl dostaneš:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama