Leden 2013

28. 1. 2013

28. ledna 2013 v 7:00 | Meggie♥
Skvělá knížka a ještě lepší spisovatelka! ♥

-Kdo navštěvuje blogspoty některých slečen určitě už této skvělé knížce slyšel. Já jsem podlehla kladným recenzím a knihu si koupila. Je mi 14 let a kniha je podle mého pro věkovou skupinu 12-16 let skvěle se čte a příběh je perfektně vymyšlený. :)
Spisovatelka Lauren Conrad, která se stala slavnou díky reality show The Hills podle které je také inspirovaná knížka L. A. Candy. Lauren podle mého zkusila dělat od každého trochu :)
Lauren je herečka, která se rozhodla začít natáčet vlastní show (The Hills) také si vyzkoušela pracovat pro módní časopis Tenn Vogue, věnuje se módnímu návrhářství a stala se tváří kosmetické firmy Mark.
Knížka L. A. Candy má ještě několik pokračování (ale o tom až příště ;)) příběh je o dvou nejlepších kamarádkách Scarlett a Jane které se spolu nastěhují do L. A.. Když se je jeden televizní producent rozhodne obsadit do nové reality show, nevěří svému štěstí později, však zjistí, že vše není tak dokonalé jak se zdá ;)…
Xoxo Meggie♥

18. 1. 2013

18. ledna 2013 v 7:00 | Meggie♥
Je to něco jako... ehm deník? :D Né až tak docela je to spíše něco jako vyzpovídání :D
(Tyhle žvásty nemusíte vůbec číst ;) )

< Obrázek neberte osobně :DD >
Nebudu si stěžovat jak mám příšerný život- popravdě můj život miluju. Občas se objeví nějaký problém, ale ten se dřív nebo později nějak vyřeší :) Jde tu spíše o takové ty maličkosti s kterými se snažím nějak poprat... chci zhubnout! Dřív jsem si myslela, že nejsem nějak kdovíjak tlustá, že mám prostě jen nějaký (ne)dostatek. Svého obřího zadku jsem si všimla až při focení na tablo, když jsem viděla fotky kde jsem z boku dost mě to překvapilo, protože zrdcadlo mi říká něco jiného :D Teď se snažím nějak normálně jíst, když mi někdo ve škole nabídně nějakou dobrotu tak prostě slušně odmítnu. Každý den se snažím skákat na míči a posilovat nevím jestli to pomůže ale i tak, za pokus to stojí. Další, o něco větší problém, je střední škola! Vysvědčení na pololetí je pro mě hodně důležité, ale nevím jestli to dopadne až tak dobře :/ Chci jít na gymnázium a potřebuju dobré známky. Dneska jsme psali písemku z matiky. Otázky se za danou dobu nedaly zvládnout půlka třídy si písemku rychle dopisovala ještě o přestávku a druhá půlka to vzdala a šla na další hodinu :D Čeká mě ještě písemka z češtiny a pár mini-testů z ostatních předmětů :) Další věc je, že nevím co se mnou bude :D Vůbec netuším, jakým směrem se chci vydat. Netuším, co chci dělat za povolání mám nějakou představu ale... :D To jsou takové ty dětské věci :D (nemyslím zrovna to, že bych chtěla být princezna :DD )
Nic mě nebaví :( není to nějak bůhví jak velký problém ale i tak... já vím že všichni v životě dělají věc, které je nebaví ale já prostě mám spoustu věcí, které mě baví ale nemůžu nebo je prostě z nějakého důvodu nechci dělat :)
Zajímá mě móda, ale některé věci nemůžu nosit kvůli mému mega zadku, kdybych zhubla (což pochybuji) bylo by všechno o mnoho lepší :)) Možná je tu také nějaký kluk :D... nebudu se tady o něm rozepisovat, když o něm sama moc pravdivých věcí nevím... :))
To je konec mého článku! :D Doufám že zítra vymyslím nějaký jiný článek, který by mohl i někoho zajímat :D

14. 1. 2013

14. ledna 2013 v 7:00 | Meggie♥
Jak napsat knihu? Pro mě velmi složitá otázka :D
Asi někdy koncem října jsem se rozhodla, že napíšu knihu. Netrvalo to příliš dlouho a příběh mě přestal bavit :) Jako pokaždé jsem měla vymyšlený nový zajímavější příběh a tak jsem moji "knihu" odložila. Po pár týdnech jsem se rozhodla knihu dokončit, i kdyby mě to nemělo vůbec bavit :D Nechtěla jsem se moc nutit ale dodělat knihu je něco jako splnit si můj sen :) vím, zní to divně, ale je to tak. Nově vymyšlený příběh jsem zapletla do starého a vzniklo z toho celkem zajímavých 30 stran mé knihy :) :D Chtěla bych vám dát pár rad. Nejsem žádný odborník ale po těch letech mých dokončených a nedokončených příběhů už něco vím ;)
Tumblr_mgjqhbqj441qmcz1wo1_500_large

7. 1. 2013

7. ledna 2013 v 7:00 | Meggie♥
V čechách né tolik známá modelovací hmota FIMO. :)
Je to něco jako plastelína, ale po upečení ztvrdne a připomíná spíše plast. Prodávají se stovky
barev. FIMO se dělí na tři druhy- effect, soft a classic. Z FIMA se dají vyrábět šperky, miniatury
nebo třeba těla loutek. Já s FIMO hmotou pracuji asi tři roky a vážně mě to baví a
uklidňuje. Dají se míchat barvy a tak můžete získat zajímavé odstíny.
Na Fler.cz můžete najít spoustu výrobků, které si můžete zakopit :)


5.1. 2013

5. ledna 2013 v 7:00 | Meggie♥
Dneska se zaměřím na vylepšení pokoje :)
Jsou to jen mé návrhy na to, co se mi líbí a nemusíte se podle toho řídit ;)


3. 1. 2013

3. ledna 2013 v 7:00 | Meggie♥
Připravila jsem si pro vás mnou nakombinovaný outfit :) Je jednoduchý ale přesto elegantní...
Černé sáčko doplněné černými "Heelskami" a nenápadné béžové džíny :)
Né každému se může outfit líbit, ale nikomu ho nevnucuji je to jen taková ukázka stylu,
který se mi líbí a doufám že si některé kousky z něho pořídím :)


Xoxo Meggie♥

1. 1. 2013

1. ledna 2013 v 7:00 | Meggie♥
Vážně je tu zase Leden? Nový rok? Připadá mi to jako pár dní, kdy jsme slavili
začátek roku 2012 a teď je tu nový rok, na který máte jistě všichni mnoho
přecevzetí, ať splnitelných nebo ne. Přeji vám šťastný nový rok a doufám, že
se vám splní všechny vaše sny a přání! :)


K novému roku jsem si připravila můj seznam přání které bych chtěla splnit
do konce roku 2013 :). Jsou to jen základní věci, jinak toho chci mnohem víc :D

-Myslím, že neznám nikoho, kdo by nechtěl navštívit Paříž! :) ♥
-Piknik jsem vždycky chtěla a to ten pořádný v létě, když svítí sluníčko a s sebou si vezmete košík plný jídla :D
-Chtěla bych být hezčí! :D Není co dodat... :D
-Dobré známky jsou pro mě teď v deváté třídě dost důležité. :)
-Angličtina je v této chvíli hodně používaná a já jsem na ní jako poleno :D Chtěla bych jet do Anglie a naučit se alespoň něco :D
-High heels přímo miluji, ale chození na nich se ještě musím doučit, protože když v nich jdu, tak vypadám celkem komicky :D
Xoxo Meggie♥